Zwierzokracja, O.Woldańska-Płocińska

Wysyłka w: 3 dni
Cena: 49,90 zł 49.90
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

Zwierzokracja – bo zwierzęta są ważne, bo zwierzęta to nie rzeczy, bo zwierzęta też mają swoje prawa! Tym właśnie tematom przyglądamy się z bliska – staramy się zrozumieć pochodzenie i znaczenie praw zwierząt oraz pokazać sytuacje, w których życie dzieci i zwierząt przenika się.

Zwierzokracja składa się z 38 rozkładówek z kolorowymi, zabawnymi i pełnymi emocji ilustracjami w dużym formacie. Krótkie, przystępne teksty zawierają wiele informacji i ciekawostek.

Książka w przyjazny sposób, zarówno w warstwie tekstowej, jak i ilustracyjnej opowiada o przenikaniu się światów dzieci i zwierząt. Empatia, wrażliwość, uważność – to chcemy przekazać Wam na kartach Zwierzokracji.

Kupując egzemplarz tej książki, wesprzecie finansowo zwierzaki będące pod opieką Fundacji Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt Viva! i Stowarzyszenia Otwarte Klatki. Psy, koty, konie, kury, lisy i inni podopieczni bardzo Wam dziękują za pomoc!

Autorka i ilustratorka Ola Woldańska-Płocińska to ceniona postać w świecie polskich książek dla dzieci, która troszczy się o los zwierząt.

„Podobno ryby głosu nie mają, ale wierzcie mi, że mamy i dzięki tej książce jest coraz bardziej słyszalny!” – – Karp.

„Dziękujemy Autorce i Otwartym Klatkom za wsparcie! KO, KO, kochamy Was!” – Szczęśliwe kury.

„Chciałam zauważyć, że w tej książce nie występuję i jest to poważne niedopatrzenie. Niemniej pragnę przypomnieć, iż Światowa deklaracja praw zwierząt powstała w 1978 roku i jest bardzo mądra, jak ja. Podpisuję się pod nią oboma skrzydłami” – Sowa.

„Daję 10/10. Czytając, czułam mrowienie w czułkach. PS I tak wiemy, że jest to mrówkokracja!” – Mrówka.

„Super! Polecamy wszystkim dwunogom. VIVAt!” – Psy i koty ze schroniska.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl